Umumiy qiymat
Taqqoslash uchun mahsulot qo'shildi
50-65" diagonal televizorni devorga o'rnatish xizmati
O'zbekiston telekanallari antennasini o'rnatish xizmati
Black star AS05 televizorlar uchun kronshteyn (42" - 90") , Black
0 so'm
0%29 889 000 so'm
5
6%359 000 so'm
5
0%29 889 000 so'm
4%239 000 so'm
0%29 889 000 so'm
7%139 000 so'm
0%29 889 000 so'm
6%359 000 so'm
0%29 889 000 so'm
4%239 000 so'm
0%29 889 000 so'm
7%139 000 so'm
Samsung Neo QLED 65" televizori — bu yangi avlod televizori bo‘lib, ilg‘or texnologiyalar yordamida jonli tasvir va ta’sirchan ovoz yaratadi. Quantum Matrix texnologiyasi asosida ishlab chiqilgan ushbu model eksklyuziv Quantum Mini LED’larni ishlatadi, ular yorug‘likni juda aniq boshqaradi. Natijada, televizor eng yorqin va eng qorong‘i sahnalarda ham eng mayda tafsilotlarni ko‘rsatib, tasvirni maksimal darajada realistik qiladi.
Tashqi qurilmalarni ulash uchun barcha kerakli portlar mavjud:
— 4 HDMI,
— 2 USB Type-A,
— Ethernet (RJ-45),
— Optik audio chiqish,
— CI/CI+ sloti.
Televizor Wi-Fi (802.11ac) va Bluetooth orqali simsiz ulanishni qo‘llab-quvvatlaydi.
Xarid qilishdan oldin komplektatsiyani sotuvchidan aniqlash tavsiya etiladi.
🎁 Samsung Neo QLED 65" televizorini xarid qilganingizda sizga 1 oylik TVCOM obunasi sovg‘a qilinadi.
| Diagonali |
65"