Umumiy qiymat
Taqqoslash uchun mahsulot qo'shildi
NB North Bayou P65 (55" - 85") televizor uchun kronshteyn, Black
50-65" diagonal televizorni devorga o'rnatish xizmati
O'zbekiston telekanallari antennasini o'rnatish xizmati
0 so'm
0%5 039 000 so'm
5
6%469 000 so'm
5
0%5 039 000 so'm
6%359 000 so'm
0%5 039 000 so'm
4%239 000 so'm
0%5 039 000 so'm
6%469 000 so'm
0%5 039 000 so'm
6%359 000 so'm
0%5 039 000 so'm
4%239 000 so'm
Intellektual akustik sozlash xonangizga moslab ovozni optimallashtiradi.
Ichki raqamli tunerlar: DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S/S2
To‘lovli kanallar uchun CI/CI+ kartasi sloti
Shovqinni kamaytirish tizimi
Bolalar uchun ota-ona nazorati
Ko‘p tilli menyu
3 ta HDMI 2.0 port (4K @ 60Hz qo‘llab-quvvatlash bilan)
2 ta USB 2.0 port
Analog qurilmalar uchun Mini AV kirish
Tashqi audio tizim uchun Optical (optik) chiqish
Naushniklar uchun audio chiqish
Wi-Fi va LAN orqali barqaror internet
Maksimal energiya sarfi: 160 Vt
Kutish rejimida: 0,5 Vt dan kam
Quvvat manbai: 110 dan 240 V gacha, 50/60 Gts
| Diagonali |
55"