Umumiy qiymat
Sovutish uchun gidrodinamik podshipnikli 120 mm ventilyator ishlatiladi, u jim va uzoq umrli ishlashni ta’minlaydi. Blok maksimal yuklarni bardosh bera oladi: +12V — 46A, +5V — 20A, +3,3V — 20A, +5VSB — 2,5A va -12V — 0,3A, bu esa uni zamonaviy, yuqori quvvat talab qiladigan PC yig‘malari uchun mos qiladi.