Umumiy qiymat
Sovutish uchun gidrodinamik podshipnikli 120 mm ventilyator ishlatiladi, u jim va uzoq umrli ishlashni ta’minlaydi. Blok maksimal yuklarni bardosh bera oladi: +12V — 38A, +5V — 18A, +3,3V — 18A, +5VSB — 2,5A va -12V — 0,3A, bu esa uni zamonaviy PC yig‘malari uchun mos qiladi.
| Ishlab chiqaruvchi mamlakat |
Xitoy |
| Og‘irlik |
1.79 кг |
| Kafolat muddati |
1 oy |
| O‘lcham |
ШхВхГ 14х8.6х15 см |
| Quvvat, Vt |
550 |
| BP form-omili |
ATX |
| Bundan tashqari |
Qisqa tutashuvdan himoya |
Mahsulot haqida fikringizni birinchilardan bo'lib yozib qoldiring
Taqqoslash uchun mahsulot qo'shildi
Quvvat manbai Zalman Power supply TeraMax 1200-TMX (1200W), 100-240VAC, 90%, 80, Gold