Umumiy qiymat
Asosiy afzalliklari:
Xavfsizlik uchun bloklanadigan yoqish tugmasi
Ortga yuklanishdan himoya qiluvchi tizim, asbobning umrini uzaytiradi
Disklarni tez va oson almashtirish uchun shpindel blokirovkası
Oson texnik xizmat ko‘rsatish uchun tashqi cho‘tkalar ushlagichlari
Samarali changni chiqarish tizimi ish joyini doim toza saqlaydi
Texnik xususiyatlari:
Tarmoq kuchlanishi: 220 V
Tok chastotasi: 50 Gts
Quvvat: 1500 Vt
Aylanish tezligi: 9000 aylanish/daq
Shpindel ipi: M14
Kesish chuqurligi: 3–29 mm
Kesish kengligi: 8–30 mm
Disk diametri: 125 mm