Avtomatik suv nasos Pollwon PW157-750-1 750 Вт sizga ma’qul kelmadimi, yoki hali ham ikkilanyapsizmi? Mutaxassislarimiz tanlov qilishda sizga yordam beradi. Keling, mutaxassis bilan bog‘lanib, fikrini tinglaylik.
PW157-750-1 modeli 170–230 V kuchlanishda ishlaydi va turli elektr tarmoqlarida barqaror faoliyat ko‘rsatadi. 8 metr so‘rish chuqurligi suvni chuqur manbalardan samarali olish imkonini beradi. Maksimal 52 metr bosim ko‘rsatkichi esa suvni yuqori nuqtalarga yetkazishda yuqori samaradorlikni ta’minlaydi. 50 litr/min suv o‘tkazish quvvati tufayli uy va xo‘jalik ehtiyojlari uchun yetarli hajmda suv uzatiladi.
Texnik xarakteristikalari:
Model: PW157-750-1
Turi: Avtomatik suv nasosi
Quvvat: 750 Vt
Tarmoq kuchlanishi: 170–230 V
Maksimal so‘rish chuqurligi: 8 m
Maksimal bosim (napor): 52 m
Suv o‘tkazish quvvati: 50 l/min
Ulanish diametri: 25 mm