Avtomatik suv nasos Pollwon PW156-A400 400 Вт sizga ma’qul kelmadimi, yoki hali ham ikkilanyapsizmi? Mutaxassislarimiz tanlov qilishda sizga yordam beradi. Keling, mutaxassis bilan bog‘lanib, fikrini tinglaylik.
PW156-A400 modeli 160–240 V kuchlanishda ishlaydi va turli elektr tarmoqlarida barqaror faoliyat ko‘rsatadi. 8 metr so‘rish chuqurligi suvni chuqur bo‘lmagan manbalardan samarali olish imkonini beradi. Maksimal 35 metr bosim ko‘rsatkichi esa suvni uy va xo‘jalik ehtiyojlari uchun yetarli darajada uzatishni ta’minlaydi. 38 litr/min suv o‘tkazish quvvati kundalik foydalanish uchun optimal natija beradi.
Texnik xarakteristikalari:
Model: PW156-A400
Turi: Avtomatik suv nasosi
Quvvat: 400 Vt
Tarmoq kuchlanishi: 160–240 V
Tok kuchi: 2,7 A
Maksimal so‘rish chuqurligi: 8 m
Maksimal bosim (napor): 35 m
Suv o‘tkazish quvvati: 38 l/min
Ulanish diametri: 25 mm